Verenigde Staten van Amerika Dollar (USD) 1.168 - Engeland Pound (GBP) 0.870 - Zwitserland Franc (CHF) 1.152 - Japan Yen (JPY) 131.000 - Canada Dollar (CAD) 1.490 - Australië Dollar (AUD) 1.540 -

Gold Rates

GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Kilo Gold10001000999.934,000.0034,450.00
500 Gr Gold500500999.917,000.0017,300.00
250 Gr Gold250250999.98,500.008,675.00
100 Gr Gold100100999.93,400.003,490.00
50 Gr Gold5050999.91,700.001,745.00
20 Gr Gold2020999.9680.00700.50
10 Gr Gold1010999.9340.00356.50
5 Gr Gold55999.9170.00184.50
1 Gr Gold11999.934.0050.00
GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Krugerrand33.9131.1039161,065.131,097.70
Mapleleaf31.10631.103999.91,073.091,097.70
50 Pesos Mexico41.66637.59001,274.411,307.40
20 $ Liberty33.43630.0929001,027.791,080.00
10$ Liberty16.71815.046900513.90540.58
£ Souverain7.9887.322916.5248.73257.26
20 Fr Vreneli6.4515.806900199.04205.02
20 Fr Napoleon6.4515.806900196.07201.00
50 Ecus17.2815.552900528.31542.65
10 Gulden6.726.048900205.51209.64

Andere stukken op aanvraag

Ontkenning en Adviserend: De goudprijzen schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke prijzen die U zult krijgen zullen ook afhangen van de hoeveelheid U verhandelt.

Onze staf, bekend voor zijn ethica en zijn kennis van de goudmarkt, zal U verstandig raadplegen om Uw transacties tot een goed eind te brengen.

Kosteloze schatting: hetzij U aan- of verkoper bent, wij maken U een overzichtelijke en uitvoerige schatting voor iedere handeling.