Verenigde Staten van Amerika Dollar (USD) 1.226 - Engeland Pound (GBP) 0.876 - Zwitserland Franc (CHF) 1.149 - Japan Yen (JPY) 130.000 - Canada Dollar (CAD) 1.538 - Australië Dollar (AUD) 1.540 -

Gold Rates

GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Kilo Gold10001000999.934,700.0035,050.00
500 Gr Gold500500999.917,350.0017,625.00
250 Gr Gold250250999.98,675.008,837.50
100 Gr Gold100100999.93,470.003,555.00
50 Gr Gold5050999.91,735.001,777.50
20 Gr Gold2020999.9694.00713.50
10 Gr Gold1010999.9347.00363.00
5 Gr Gold55999.9173.50187.75
1 Gr Gold11999.934.7050.00
GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Krugerrand33.9131.1039161,085.151,111.00
Mapleleaf31.10631.103999.91,093.171,119.14
50 Pesos Mexico41.66637.59001,298.171,332.52
20 $ Liberty33.43630.0929001,047.291,101.23
10$ Liberty16.71815.046900523.60551.10
£ Souverain7.9887.322916.5253.45260.00
20 Fr Vreneli6.4515.806900202.76208.30
20 Fr Napoleon6.4515.806900199.82205.50
50 Ecus17.2815.552900538.35553.19
10 Gulden6.726.048900209.45213.64

Andere stukken op aanvraag

Ontkenning en Adviserend: De goudprijzen schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke prijzen die U zult krijgen zullen ook afhangen van de hoeveelheid U verhandelt.

Onze staf, bekend voor zijn ethica en zijn kennis van de goudmarkt, zal U verstandig raadplegen om Uw transacties tot een goed eind te brengen.

Kosteloze schatting: hetzij U aan- of verkoper bent, wij maken U een overzichtelijke en uitvoerige schatting voor iedere handeling.