Gold Rates

GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Kilo Gold10001000999.935,163.9535,502.88
500 Gr Gold500500999.917,581.9817,851.44
250 Gr Gold250250999.98,790.998,950.72
100 Gr Gold100100999.93,516.403,580.00
50 Gr Gold5050999.91,758.201,800.14
20 Gr Gold2020999.9703.28722.56
10 Gr Gold1010999.9351.64367.53
5 Gr Gold55999.9175.82190.01
1 Gr Gold11999.935.1650.00
GewichtFijn GoudFijnheidAankoopVerkoop
Krugerrand33.9131.1039161,089.151,124.25
Mapleleaf31.10631.103999.91,089.151,115.00
50 Pesos Mexico41.66637.59001,313.451,335.00
20 $ Liberty33.43630.0929001,064.221,084.00
10$ Liberty16.71815.046900531.64560.35
£ Souverain7.9887.322916.5255.69260.00
20 Fr Vreneli6.4515.806900203.75208.50
20 Fr Napoleon6.4515.806900202.74207.50
50 Ecus17.2815.552900543.95559.95
10 Gulden6.726.048900211.55216.91

Andere stukken op aanvraag

Ontkenning en Adviserend: De goudprijzen schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke prijzen die U zult krijgen zullen ook afhangen van de hoeveelheid U verhandelt.

Onze staf, bekend voor zijn ethica en zijn kennis van de goudmarkt, zal U verstandig raadplegen om Uw transacties tot een goed eind te brengen.

Kosteloze schatting: hetzij U aan- of verkoper bent, wij maken U een overzichtelijke en uitvoerige schatting voor iedere handeling.