Verenigde Staten van Amerika Dollar (USD) 1.166 - Engeland Pound (GBP) 0.882 - Zwitserland Franc (CHF) 1.136 - Japan Yen (JPY) 128.000 - Canada Dollar (CAD) 1.445 - Australië Dollar (AUD) 1.475 -

Wisselkoersen

Kopen
0.00 EUR
(Koers : )
We kopenWij verkopen
USD - Verenigde Staten van Amerika Dollar1.1891.166
GBP - Engeland Pound0.9050.882
CHF - Zwitserland Franc1.1711.136
JPY - Japan Yen133.500128.000
CAD - Canada Dollar1.4901.445
AUD - Australië Dollar1.5151.475
AED - Verenigde Arabische Emiraten Dirham4.5704.100
ARS - Argentinië Peso29.24017.540
BGL - Bulgarije Lev2.0501.860
BHD - Bahrein Dinar0.4900.420
BOB - Bolivia Peso8.7607.590
BRL - Brazilië Real4.0803.410
GOLD - 1 Kg Gold35,290.00034,900.000
CNY - China Yuan8.2307.380
CLP - Chili Peso786.270669.790
COP - Colombia Peso3,690.2202,986.350
CRC - Costa Rica Colon722.990606.870
CZK - Tsjechische Republiek Kroon26.77024.800
DKK - Denemarken Kroon7.5307.450
DOP - Dominicaanse Republiek Peso61.13052.010
RUB - Rusland Roebel75.55060.520
SEK - Zweden Kroon9.7209.450
LKR - Sri Lanka Roepie198.410155.520
ZAR - Zuid-Afrika Rand17.14014.720
SGD - Singapore Dollar1.7001.500
SCR - Seychellen Roepie28.00014.800
RSD - Servië Dinar126.890111.030
SAR - Saudi-Arabië Riyal4.6804.250
THB - Thailand Bath41.43036.720
ROL - Roemenië Lei4.8804.320
QAR - Katar Rial4.8104.080
PLN - Polen Zloty4.4204.070
SYP - Syrië Pound0.0000.000
TWD - Taiwan Dollar39.45031.960
PKR - Pakistan Roepie147.400116.600
TTD - Trinidad & Tobago Dollar8.5407.360
TND - Tunesië Dinar3.5202.700
TRY - Turkije Livre4.6403.990
UVH - Oekraïne Hryvnia40.00025.000
XAF - Centraal-Afrika Franc841.020600.000
KYD - Kaaimaneilanden Dollar1.0500.910
UAH - Uruguay Peso38.85032.580
VEF - Venezuela Bolivares0.0000.000
VND - Vietnam Dong29,340.00024,047.840
XOF - West-Afrika Franc747.570600.000
DZD - Algerie Dinar190.000170.000
KES - Kenia Shiling130.680112.400
HRK - Kroatië Kuna7.9007.150
XCD - Eastern Caribbean Dollar3.4003.060
EGP - Egypte Pound41.74017.380
FJD - Fiji Dollar2.7402.200
GMD - Gambia Dalasi60.16052.670
HKD - Hong Kong Dollar9.7708.710
HUF - Hongarije Forint327.860293.060
ISK - Ijsland Kroon134.920115.690
INR - Indië Roepie82.23069.500
IDR - Indonesië Roepie16,896.75014,431.400
ILS - Israël Nieuwe Shekel4.3903.910
JMD - Jamaica Dollar160.030136.930
JOD - Jordanië Dinar0.8900.790
PHP - Filippijnen Peso64.28054.380
KRW - Korea Won1,461.3201,217.810
KWD - Koeweit Dinar0.3800.340
LBP - Libanon Pound2,258.8001,675.550
MYR - Maleisië Ringgit5.2804.590
MUR - Maurice Roepie42.77036.890
MXN - Mexico Peso23.46020.800
MAD - Marokko Dirham11.80010.300
NZD - Nieuw-Zeeland Dollar1.7101.600
NOK - Noorwegen Kroon9.4709.200
OMR - Oman Rial0.4800.430
PGK - Papoea-Nieuw-Guinnée Kina4.1003.470
PEN - Peru Nieuwe Sol4.0603.470
Ontkenning en Adviserend: De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.