Verenigde Staten van Amerika Dollar (USD) 1.168 - Engeland Pound (GBP) 0.870 - Zwitserland Franc (CHF) 1.152 - Japan Yen (JPY) 131.000 - Canada Dollar (CAD) 1.490 - Australië Dollar (AUD) 1.540 -

Wisselkoersen

Kopen
0.00 EUR
(Koers : )
We kopenWij verkopen
USD - Verenigde Staten van Amerika Dollar1.1931.168
GBP - Engeland Pound0.8880.870
CHF - Zwitserland Franc1.1861.152
JPY - Japan Yen134.500131.000
CAD - Canada Dollar1.5301.490
AUD - Australië Dollar1.5901.540
AED - Verenigde Arabische Emiraten Dirham4.5804.080
ARS - Argentinië Peso29.75017.600
BGL - Bulgarije Lev2.0501.870
BHD - Bahrein Dinar0.4800.430
BOB - Bolivia Peso8.8707.690
BRL - Brazilië Real4.2803.300
GOLD - 1 Kg Gold34,400.00033,950.000
CNY - China Yuan8.2207.400
CLP - Chili Peso829.000706.370
COP - Colombia Peso3,820.9903,093.110
CRC - Costa Rica Colon721.120609.020
CZK - Tsjechische Republiek Kroon26.62024.600
DKK - Denemarken Kroon7.5507.450
DOP - Dominicaanse Republiek Peso62.36053.560
RUB - Rusland Roebel78.26062.750
SEK - Zweden Kroon10.1509.840
LKR - Sri Lanka Roepie200.930157.430
ZAR - Zuid-Afrika Rand17.70015.200
SGD - Singapore Dollar1.7001.520
SCR - Seychellen Roepie28.00014.800
RSD - Servië Dinar127.040111.160
SAR - Saudi-Arabië Riyal4.7504.270
THB - Thailand Bath41.34036.630
ROL - Roemenië Lei4.9404.380
QAR - Katar Rial4.8104.130
PLN - Polen Zloty4.3904.050
SYP - Syrië Pound0.0000.000
TWD - Taiwan Dollar39.67032.140
PKR - Pakistan Roepie149.370118.170
TTD - Trinidad & Tobago Dollar8.6507.440
TND - Tunesië Dinar3.5202.900
TRY - Turkije Livre4.8804.190
UVH - Oekraïne Hryvnia40.00025.000
XAF - Centraal-Afrika Franc841.020600.000
KYD - Kaaimaneilanden Dollar1.0600.920
UAH - Uruguay Peso38.79032.530
VEF - Venezuela Bolivares0.0000.000
VND - Vietnam Dong29,410.99024,342.850
XOF - West-Afrika Franc747.570600.000
DZD - Algerie Dinar190.000170.000
KES - Kenia Shiling132.020113.440
HRK - Kroatië Kuna7.9607.190
XCD - Eastern Caribbean Dollar3.4403.100
EGP - Egypte Pound41.74017.380
FJD - Fiji Dollar2.8302.280
GMD - Gambia Dalasi60.92053.510
HKD - Hong Kong Dollar9.7708.820
HUF - Hongarije Forint328.000300.000
ISK - Ijsland Kroon133.570114.510
INR - Indië Roepie82.56072.000
IDR - Indonesië Roepie17,132.31014,629.370
ILS - Israël Nieuwe Shekel4.4003.940
JMD - Jamaica Dollar159.670136.470
JOD - Jordanië Dinar0.9000.800
PHP - Filippijnen Peso63.74053.930
KRW - Korea Won1,419.4601,182.840
KWD - Koeweit Dinar0.3800.340
LBP - Libanon Pound2,287.4301,696.760
MYR - Maleisië Ringgit5.1804.530
MUR - Maurice Roepie42.59036.840
MXN - Mexico Peso23.60020.920
MAD - Marokko Dirham11.80010.300
NZD - Nieuw-Zeeland Dollar1.7921.670
NOK - Noorwegen Kroon10.0509.700
OMR - Oman Rial0.4900.430
PGK - Papoea-Nieuw-Guinnée Kina4.1603.520
PEN - Peru Nieuwe Sol4.1003.490
Ontkenning en Adviserend: De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.