Wisselkoersen

Kopen
0.00 EUR
(Koers : )
We kopenWij verkopen
USD - Verenigde Staten van Amerika Dollar1.1681.148
GBP - Engeland Pound0.8890.870
CHF - Zwitserland Franc1.1681.145
JPY - Japan Yen127.900124.800
CAD - Canada Dollar1.5491.513
AUD - Australië Dollar1.5821.533
AED - Verenigde Arabische Emiraten Dirham4.4704.080
ARS - Argentinië Peso30.00025.000
BGL - Bulgarije Lev2.0601.860
BHD - Bahrein Dinar0.4750.416
BOB - Bolivia Peso8.6207.485
BRL - Brazilië Real4.8303.860
GOLD - 1 Kg Gold35,163.95035,502.880
CNY - China Yuan7.7007.200
CLP - Chili Peso745.000667.410
COP - Colombia Peso3,577.0002,895.000
CRC - Costa Rica Colon719.000593.200
CZK - Tsjechische Republiek Kroon26.35024.880
DKK - Denemarken Kroon7.5507.340
DOP - Dominicaanse Republiek Peso60.50055.000
RUB - Rusland Roebel74.00065.000
SEK - Zweden Kroon10.38010.150
LKR - Sri Lanka Roepie202.980158.870
ZAR - Zuid-Afrika Rand16.82014.600
SGD - Singapore Dollar1.6501.485
SCR - Seychellen Roepie22.50015.900
RSD - Servië Dinar125.780110.000
SAR - Saudi-Arabië Riyal4.6104.320
THB - Thailand Bath39.92035.370
ROL - Roemenië Lei4.9604.396
QAR - Katar Rial4.7274.000
PLN - Polen Zloty4.4994.110
SYP - Syrië Pound0.000600.000
TWD - Taiwan Dollar38.55031.240
PKR - Pakistan Roepie195.000140.000
TTD - Trinidad & Tobago Dollar9.0507.800
TND - Tunesië Dinar3.0502.650
TRY - Turkije Livre5.6505.070
UVH - Oekraïne Hryvnia43.00030.000
XAF - Centraal-Afrika Franc700.000650.000
KYD - Kaaimaneilanden Dollar1.0700.930
UAH - Uruguay Peso58.97032.670
VEF - Venezuela Bolivares0.0000.000
VND - Vietnam Dong30,023.85024,500.000
XOF - West-Afrika Franc700.000650.000
DZD - Algerie Dinar205.000170.000
KES - Kenia Shiling137.840110.000
HRK - Kroatië Kuna7.4907.110
XCD - Eastern Caribbean Dollar3.6063.130
EGP - Egypte Pound22.88017.300
FJD - Fiji Dollar2.8502.300
GMD - Gambia Dalasi61.59054.320
HKD - Hong Kong Dollar9.8409.300
HUF - Hongarije Forint328.850304.000
ISK - Ijsland Kroon145.000116.000
INR - Indië Roepie79.21075.000
IDR - Indonesië Roepie17,300.00015,100.000
ILS - Israël Nieuwe Shekel4.2503.980
JMD - Jamaica Dollar159.740136.080
JOD - Jordanië Dinar0.8910.800
PHP - Filippijnen Peso64.80055.000
KRW - Korea Won1,353.0001,180.000
KWD - Koeweit Dinar0.3900.370
LBP - Libanon Pound2,100.0001,800.000
MYR - Maleisië Ringgit4.9004.420
MUR - Maurice Roepie41.00038.000
MXN - Mexico Peso23.72021.000
MAD - Marokko Dirham11.80010.000
NZD - Nieuw-Zeeland Dollar1.7351.600
NOK - Noorwegen Kroon9.5909.343
OMR - Oman Rial0.4900.460
PGK - Papoea-Nieuw-Guinnée Kina4.2003.800
PEN - Peru Nieuwe Sol4.0503.500
Ontkenning en Adviserend: De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.