Verenigde Staten van Amerika Dollar (USD) 1.226 - Engeland Pound (GBP) 0.876 - Zwitserland Franc (CHF) 1.149 - Japan Yen (JPY) 130.000 - Canada Dollar (CAD) 1.538 - Australië Dollar (AUD) 1.540 -

Wisselkoersen

Kopen
0.00 EUR
(Koers : )
We kopenWij verkopen
USD - Verenigde Staten van Amerika Dollar1.2411.226
GBP - Engeland Pound0.8920.876
CHF - Zwitserland Franc1.1681.149
JPY - Japan Yen133.250130.000
CAD - Canada Dollar1.5691.538
AUD - Australië Dollar1.5801.540
AED - Verenigde Arabische Emiraten Dirham4.4004.200
ARS - Argentinië Peso23.00018.500
BGL - Bulgarije Lev2.0301.900
BHD - Bahrein Dinar0.4900.460
BOB - Bolivia Peso8.5007.900
BRL - Brazilië Real3.9003.700
GOLD - 1 Kg Gold34,700.00034,050.000
CNY - China Yuan7.9007.700
CLP - Chili Peso750.000670.000
COP - Colombia Peso3,600.0003,200.000
CRC - Costa Rica Colon728.010617.850
CZK - Tsjechische Republiek Kroon25.80024.350
DKK - Denemarken Kroon7.5507.450
DOP - Dominicaanse Republiek Peso61.00055.000
RUB - Rusland Roebel69.00065.000
SEK - Zweden Kroon9.9509.750
LKR - Sri Lanka Roepie190.000162.000
ZAR - Zuid-Afrika Rand14.90014.000
SGD - Singapore Dollar1.7301.650
SCR - Seychellen Roepie19.00015.100
RSD - Servië Dinar120.000115.000
SAR - Saudi-Arabië Riyal4.8004.620
THB - Thailand Bath40.95036.900
ROL - Roemenië Lei4.9004.600
QAR - Katar Rial4.7504.500
PLN - Polen Zloty4.3004.060
SYP - Syrië Pound0.000600.000
TWD - Taiwan Dollar37.85034.500
PKR - Pakistan Roepie195.000140.000
TTD - Trinidad & Tobago Dollar9.0507.800
TND - Tunesië Dinar3.0502.800
TRY - Turkije Livre4.8604.600
UVH - Oekraïne Hryvnia45.00033.000
XAF - Centraal-Afrika Franc700.000650.000
KYD - Kaaimaneilanden Dollar1.0700.930
UAH - Uruguay Peso58.97032.670
VEF - Venezuela Bolivares0.0000.000
VND - Vietnam Dong30,023.85025,300.000
XOF - West-Afrika Franc700.000650.000
DZD - Algerie Dinar205.000170.000
KES - Kenia Shiling137.840128.000
HRK - Kroatië Kuna7.5007.050
XCD - Eastern Caribbean Dollar3.6063.130
EGP - Egypte Pound22.00019.000
FJD - Fiji Dollar2.8502.260
GMD - Gambia Dalasi61.59054.320
HKD - Hong Kong Dollar9.9809.800
HUF - Hongarije Forint315.000295.000
ISK - Ijsland Kroon145.000116.580
INR - Indië Roepie79.00075.000
IDR - Indonesië Roepie17,300.00014,755.150
ILS - Israël Nieuwe Shekel4.2004.080
JMD - Jamaica Dollar159.740136.080
JOD - Jordanië Dinar0.8910.840
PHP - Filippijnen Peso63.86059.000
KRW - Korea Won1,400.0001,309.000
KWD - Koeweit Dinar0.3800.360
LBP - Libanon Pound2,200.0002,000.000
MYR - Maleisië Ringgit4.9004.700
MUR - Maurice Roepie42.00037.500
MXN - Mexico Peso23.50022.000
MAD - Marokko Dirham11.80011.000
NZD - Nieuw-Zeeland Dollar1.7001.650
NOK - Noorwegen Kroon9.8509.600
OMR - Oman Rial0.4900.440
PGK - Papoea-Nieuw-Guinnée Kina4.2003.800
PEN - Peru Nieuwe Sol3.9503.750
Ontkenning en Adviserend: De deviezentarieven schommelen en deze tarieven worden daarom alleen verstrekt voor indicatieve doeleinden. De daadwerkelijke wisselkoersen die u zult krijgen zullen afhangen van de hoeveelheid u wisselt.