Verenigde Staten van Amerika Dollar (USD) 1.166 - Engeland Pound (GBP) 0.882 - Zwitserland Franc (CHF) 1.136 - Japan Yen (JPY) 128.000 - Canada Dollar (CAD) 1.445 - Australië Dollar (AUD) 1.475 -
Kopen
0.00 EUR
(Koers : )

DME CHANGE

Onze loketten zijn gelegen in het centrum van Brussel, naast de beste winkelstraat en de touristische attracties.

Met onze 20 jaar ervaring in de handel in valuta en gouden munten, bieden wij een brede gamma van alle buitenlandse valuta en goud.

Onze teams staan ​​tot uw dienst elke dag van 09:00 tot 18:00 zonder onderbreking tijdens de lunch.

Onze wisselkoersen

De beste koers

We kopenWij verkopen
USD - Verenigde Staten van Amerika Dollar1.1891.166
GBP - Engeland Pound0.9050.882
CHF - Zwitserland Franc1.1711.136
JPY - Japan Yen133.500128.000
CAD - Canada Dollar1.4901.445
AUD - Australië Dollar1.5151.475
Last Updated on :18-10-2017 02:56 pm

CONTACT

Onze kantoren zijn elke dag van de week geopend zonder onderbreking.

Maandag – Donderdag 9:00 – 18:30
Vrijdag – Zaterdag 9:00 – 19:00
Zondag en feestdagen 10:00 – 18:00

Waar zijn we?

Adresse : 11, Adolphe Maxlaan 1000 Brussel
Tel/Fax : +32 (0)2 218 22 94

Adresse : 23, Grasmarkt 1000 Brussel
Tel/Fax : +32 (0)2 513 01 16

Mail : dmechange@yahoo.fr